A parizer és a virsli a két lekedveltebb felvágott, de vajon tudjuk, mit is eszünk? A két kedvenc átlagosan 40% zsírt tartalmaz, valamint nyesedék húsokból, bőrből készül. Több féle „E-vel” is tele vannak, több féle húsból készülnek, csirke, sertés, vagy marha felhasználásával állítják elő. A húsokat, nyesedékeket péppé darálják, majd vízzel, ízfokozókkal, kukoricasziruppal dúsítják. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg vizet tartalmaznak ezek a felvágottak, amit vegyi anyagokkal sűrítenek, viszont pont ezért nem laktató a parizer és a virsli. Felfújt élelmiszereket fogyasztunk, amelyek kalóriában gazdagok, de szinte semmit nem tartalmaznak amire a szervezetnek valóban szüksége lenne. A videó után te is átgondolod majd, hogy mi kerüljön az asztalra!
Legfrissebbek
Vendégváró falatok egy nyugodt otthoni estére
bidista -
Egy otthoni vendégség akkor működik jól, ha a házigazda nem a konyhában tűnik el egész este. A jó falatok előre elkészíthetők, könnyen tálalhatók, és...
Jól mutatnak, de veszélyesek lehetnek az egészségedre! Az 5 legveszélyesebb növény!
bidista -
A növények remekül mutatnak a lakásban, de az egészségedre veszélyesek is lehetnek, főként a gyerekekre! A növények fejfájást, gyomorbántalmakat, szédülést, hányingert, irritációt, sőt allergiát...
















